Zwycięzcy Finału MMC 2023 !!!
Czas podsumować cały sezon MCC 2023 oraz Wielki Finał który odbył się w ostatni weekend na Kuter Port Nieznanowice????. Właśnie wtedy po raz ostatni w sezonie spotkaliśmy się z najlepszą 40 zawodników wyłonionych w 10 eliminacjach na 10 zbiornikach w całym kraju. To były nie zapomniane zawody w przepięknym miejscu w świetnym towarzystwie. Zwycięzców finału już poznaliście we wcześniejszych postach ale tak dla przypomnienia pierwsza 3 ze zdjęcia poniżej to ????Wojtek Koczy????Łukasz Paurowicz????Witold Śmigiel Sklep Wędkarski oraz łowca Big Fish???? Marek Podobas????
Łącznie podczas Finału złowiliśmy 1981,76 kg ryb????. Łowienie łowieniem ale cały pobyt z Wami, wspólne wieczorne rozmowy, relaks w strefie spa, poranne kawy i na deser impreza integracyjna z Waszym ulubionym kasynem to krótko mówiąc nic lepszego Nas nie mogło spotkać na koniec sezonu????. Chcemy bardzo podziękować też Wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania i całe zawody. Dzięki wielkie dla całej ekipy organizacyjnej i sędziowskiej - Szef wszystkich szefów Marcin Garbarz za całokształt???? Leszek Ataman???? Artur Zaremba ????Sebastian Wyciszkiewicz???? Dominik Popiela????. Dzięki dla Magdy i Michaliny za pomoc przy losowaniach. Ekipa z Kuter Portu - Tomek Łucek za wszystko co zastaliśmy na Kuter Porcie????, Krzysiek Płaneta za opiekę techniczną na całych zawodach, Pani Ania i reszta ekipy za catering i ogólną współpracę????. I jeszcze kibice, rodziny i osoby towarzyszące zawodnikom. Super że byliście z nami????
A teraz chcieliśmy podziękować Wszystkim właścicielom łowisk na których odbywały się nasze eliminacje. Wszędzie przyjęcie nas i zawodników było super. Łowiska przygotowane perfekcyjnie. Jako ciekawostkę dla statystyków podam że podczas 10 eliminacji zawodnicy złowili 10.860 kg ryb i 1981,74 w finale co daje wynik 12.842 kg przeważonych ryb????. Dziękujemy Wszystkim osobą które pomagały nam podczas wszystkich eliminacji????. Dziękujemy całej naszej ekipie pracującej w firmie MEUS zanęty i przynęty wędkarskie. Cała nasz ekipa medialna Przemek WHITEDRON, Paweł Fishoholics Fishing, Wojtek Fotografia Wędkarska , i Marcin za przechodzone kilometry wokół łowisk i piękne ujęcia zdjęciowe i filmowe????I na koniec zostawiliśmy sobie podziękowania dla naszych sponsorów Sklep Wędkarski TrotkaMikado Total FishingNytro Fishing PolskaAsso Fishing Line PolskaRybomaniaMEUS zanęty i przynęty wędkarskie. To też dzięki Wam ten nasz cykl zawodów może być tak zorganizowany i odbywać się w taki sposób. I powiem krótko????niech ta chwila trwa i do zobaczenia w następnym sezonie na ????MCC 2024????. Pozdrawia serdecznie piszący T. Techniczny????.
PS. Już niebawem kolejne relacje zdjęciowo filmowe z naszych eliminacji i finału. Będzie co oglądać w jesienne i zimowe wieczory.