Witamy

Od dzisiaj zaczynamy z Meus Team Poland.

Opiekunem  Teamu zostaje Rafał Studziński. Warto dodać go na Facebooku (szybki i prosty kontakt) -Rafał Studziński (miejscowość Sierpc)

Otrzymujemy wiele pytań odnośnie wstąpienia do teamu Meus. Dlatego wraz z początkiem roku 2017 otwieramy nabór do Meus Team Poland,  

Aby wstąpić do Meus Team Poland należy :

1. Przestrzegać zasady złów i wypuść. 
2. Postępować zgodnie z normami dotyczącymi właściwego traktowania ryby tzn:
- mata, 
- odkażacz, 
- odpowiedni podbierak 
- zadbanie o jak najlepszą kondycję ryby na brzegu.
3. Łowić metodą karpiową lub feederową. 
4. Zachowywać pełną kulturę nad wodą 
5. Być osobą z pełną pasją do swojego hobby.

Gdy spełniamy te pięć zasad i chcemy wysłać zgłoszenie do naszego teamu, należy w nim podać :
Imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr. tel. (ważny przy wysyłkach kurierskich), wiek, krótki opis swojej osoby, co najmniej trzy zdjęcia, które prezentują Ciebie i Twoje Hobby, a także dodatkowe informacje w jaki sposób moglibyście reprezentować nasz team: artykuły, blog, filmy itd...

W związku z licznymi kosztami, każdy Członek Meus Team Poland będzie musiał uiścić raz w roku składkę w wysokości 300 zł, którą należy wpłacić przed wysyłką paczki. Zawartość wysyłki ustalamy indywidualnie z każdym Członkiem Teamu (po skontaktowaniu się z opiekunem istnieje możliwość rozłożenia składki na raty)

Po opłaceniu składki, otrzymacie jednorazowo :

Ubrania wysokiej jakości Meus – każdy wybiera kolor sam, będzie to koszulka oraz możliwość dokupienia dodatkowych ciuchów w niższej cenie.
Baner mały np. do przyczepienia do kołyski, namiotu itp.
Pakiet produktów firmy Meus składającej się z kulek przynętowych, kulek zanętowych, pelletu, boosterów, dipów o wartoście 210 zł w którego skład wchodzą nowości na rok 2017 – skład tych produktów będziemy dobierać do indywidualnych osób w zależności od sposobu łowienia.
Koszty przesyłki ponosi firma

W chwili przystąpienia do teamu, każdy Członek otrzyma rabat w wysokości 10% na produkty Meus w sklepie firmowym (www.meus.net.pl), jednakże jeżeli zauważymy szczególną aktywność u danej osoby, rabat będzie się zwiększał.
Każdy Członek Teamu będzie miał dostęp do nowości na kolejny rok.
Cały czas będziemy obserwować najbardziej aktywne osoby i będziemy wybierać spośród nich naszych TESTERÓW.
Dodatkowo wybierzemy osobę, która pojedzie na eliminację do mistrzostw Polski w 2018r.; gdzie koszty takie jak: wpisowe, przynęty, zanęty, pokrywa firma Meus

Dodatkowe informacje :
Każda ryba pow. 15 kg zgłoszona wraz z zdjęciem i krótkim opisem zostaje nagrodzona niespodzianką od firmy.
Jeżeli w miejscowości, w której mieszkasz, nie ma w sprzedaży naszych produktów w sklepach wędkarskich, a pojawią się one z twojego polecenia otrzymujesz bon o wartości 150 zł.
Osoba, która zgłosi w ciągu roku 4 ryby 15+ oraz dwie 20+ otrzymuje bon o wartości 200 zł
W roku 2017 odbędzie się meeting uczestników Meus Team Poland, na jednym z Polskich łowisk.
Wszelkie bony będą do realizacji w sklepie firmowym MEUS – www.meus.net .pl

Od Teamowiczów oczekujemy :

Godnego reprezentowania marki Meus nad wodą, wśród znajomych, na zawodach.
Zdjęć znad wody z widocznym logiem Meus np. czapka, koszulka, baner, produkt, które będziemy mogli wykorzystywać w celach marketingowych.
Czekamy też na liczne zdjęcia nie tylko z rybami, ale także związane z wędkarstwem karpiowym (produkty na tle wody, wędek itp)
Cenimy sobie artykuły znad wody oraz wszelkie filmy - będą brane pod uwagę w aktywności danej osoby, co wiąże się później z możliwości bycia testerem, lub zwiększeniem rabatu dla danej osoby.
Do wszystkich Teamowiczów będą wysłane deklaracje odnośnie zgody na publikowanie treści, które będziecie do nas wysyłać.

Jeżeli jesteście zainteresowani wstąpieniem do MEUS TEAM POLAND prosimy przesyłać swoje zgłoszenie na adres:
rafal.studzinski@meus.net.pl.
Pozdrawiamy

Ekipa MEUS

21w.pl