1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma MEUS Marcin Garbarz
  Brzeżanka 54
  38-100 Strzyżów
  NIP 819-157-84-34
 2. Sklep znajduje się pod adresem www.meus.net.pl
 3. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,
  - e-mail:
   biuro@meus.net.pl

 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
 5. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 6. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu lub (i) adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub / i poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.
 7. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.
 8. Zamówienia potwierdzonego po dokonaniu wysyłki nie można anulować.
 9. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.
 10. Firma MEUS zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 6).
 11. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 12. Zamówiony towar zostanie nadany pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. (Najczęściej jednak towar staramy się wysłac jeszcze tego samego lub następnego dnia po zamówieniu)
 13. W przypadku braku towaru w magazynie, Zamawiający jest informowany o tym fakcie telefonicznie bądź poprzez wiadomość email i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która to wydłuża czas wysyłki.
 14. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (fakturę VAT) oraz niezbędne karty gwarancyjne.
 15. Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób:
  - przy odbiorze przesyłki,
  - przelewem (przedpłatą).
 16. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami poprzez e-mail biuro@meus.net.pl celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony w fabrycznym opakowaniu.
 17. Podczas dokonywania przedpłaty:
  - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto firmowe MEUS nazwa banku i numer rachunku:
    PKO BP 12 1020 4405 0000 2202 0507 1115
  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać nazwę instytucji/osoby zamawiającej.
 18. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.
 19. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru
 20. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 21. Firma MEUS  zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 22. Minimalna wartość zamówienia wynosi 80,00 złotych.
 23. Informacje umieszczone na stronie sklepu internetowego meus.net.pl nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 24. W przypadku braku wybranego produktu, bądź wystąpienia błędu w jego opisie, klient po złożeniu zamówienia zostanie poinformowany o tym fakcie drogą e-mail bądź telefoniczne.
 25. Umowa zostaje zawarta z chwilą potwierdzenia zamawiającemu przyjęcia zamówienia. 
 26. Nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej poza teren Rzeczpospolitej Polskiej.
 27. Korzystający ze sklepu meus.net.pl  oraz kupujący, ma obowiązek zapoznać się z polityką prywatności zawartą pod adresem https://meus.net.pl/polityka-prywatnosci 
 28. Akceptując postanowienia niniejższego regulaminu, korzystający ze strony meus.net.pl, a także kupujący wyraża zgodę na warunki polityki prywatności, które zawarte są w zakładce "polityka prywatności" - https://meus.net.pl/polityka-prywatnosci.
21w.pl