Regulamin konkursu na Facebooku z dnia 01.11.2018 organizowanego przez firmę Meus oraz portal Wędkowanie Na Ekranie

Postanowienia ogólne

Organizatorem konkursu jest firma Meus Marcin Garbarz z siedzibą Brzeżanka 54, 38-100 Strzyżów, oraz portal Wędkowanie Na Ekranie z siedzibą w Żorach 44-240, przy ul. Oś.Ks.Władysława 16b/3

Konkurs jest organizowany na terenie Rzeczpospolitej Polski. Celem konkursu jest odgadnięcie smaku/zapachu nowej serii produktu firmy Meus na rok 2019. Organizatorzy są równocześnie sponsorami nagród. Konkurs będzie trwał od 01.11.2018 do 04.11.2018 do godziny 21.00. Ogłoszenie wyników konkursu będzie miało miejsce 04.11.2018 r.

Zasady i przebieg konkursu oraz wyłaniania zwycięzców

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy pełnoletni obywatele Rzeczpospolitej Polski, którzy w trakcie trwania konkursu polubią fanpage @meus.przynety.wedkarskie oraz fanpage @Wędkowanie Na Ekranie , zasubskrybują kanał na You Tube Meus Tv i Wędkowanie Na Ekranie, udostępnią na swoim fanpage post konkursowy (Publicznie)oraz w komentarzu do posta konkursowego podadzą smak/zapach nowej serii produktu na rok 2019.

W konkursie nie mogą brać udziału właściciele oraz pracownicy firm organizatorów jak również członkowie rodzin tych osób.

Do konkursu jedna osoba może podać tylko jedną wymyśloną przez siebie nazwę, jeśli poda więcej nazw niż jedną, taka osoba może zostać zdyskwalifikowana.

Jeśli dwie różne osoby podadzą prawidłowy smak/zapach to brana będzie pod uwagę nazwa umieszczona w komentarzu wcześniej.

Zwycięzcą konkursu jest osoba która trafnie określi jaki smak/zapach będzie miała nowa seria produktu na nowy sezon 2019, oraz spełni pozostałe wymogi konkursu.

Komisja w składzie Maciej Mnich i Artur Ostrowski wybierze pierwszą podaną prawidłowo odpowiedź i poda zwycięzcę konkursu poprzez fanpage firm organizatorów.

Zwycięzca w ciągu 2 tygodni od zakończenia konkursu musi skontaktować się z organizatorami konkursu podając na adres e-mail biuro@meus.net.pl lub kontakt@wedkowanienaekranie.pl prawidłowe dane adresowe (łącznie z numerem telefonu) pod który organizatorzy w ciągu miesiąca wyślą wysyłką kurierską nagrody informując równocześnie zwycięzcę o wysłaniu paczki.

Dopilnowanie skutecznego odbioru przesyłki z nagrodami leży po stronie zwycięzcy i jeśli pomimo dwukrotnego podjęcia próby przez kuriera dostarczenia przesyłki nie nastąpi odbiór przez zwycięzcę, nagroda przepada i wraca do organizatorów. Dostarczenie przesyłki z nagrodami odbywa się tylko na terenie Rzeczpospolitej Polski.

Nagrody

Zwycięzca jest jeden i otrzymuje

  • Zestaw zanęt i przynęt firmy MEUS:

1. Instant pellet 700g - 1szt

2. Instant groundbaits 700g - 1 szt

3. MicroPellet 1kg - 1 szt

4. Boilies Hookers Spectrum 100ml - 1szt

5. Kulki Zanętowe 1kg - 1szt

Zwycięzca nie może wymienić nagród na równowartość pieniężną, jak również nie może przenieść praw do nagrody na inną osobą lub podmiot prawny.

Reklamacje i gwarancje

Nagrody podlegają zwykłym zasadom gwarancji i rękojmi, przynęty i zanęty mają na opakowaniu termin przydatności do użycia i jest to ich termin gwarancji. Ewentualne reklamacje proszę zgłaszać emailem na : biuro@meus.net.pl lub kontakt@wedkowanienaekranie.pl

W wypadku niezgodności przesyłki z listą nagród w/w lub uszkodzeniu przesyłki w transporcie zwycięzca ma obowiązek złożyć stosowną reklamację u kuriera podczas odbierania przesyłki z nagrodami. Jeśli powyższa sytuacja zaistnieje zwycięzca ma obowiązek poinformować o tym organizatorów wysyłając drogą email na biuro@meus.net.pl lub kontakt@wedkowanienaekranie.pl odpowiedni protokół reklamacji wraz z dokumentacją zdjęciową.

Postanowienia końcowe

Każda osoba biorąca udział w konkursie musi zapoznać się z regulaminem i wzięcie udziału w konkursie jest równocześnie zgodą uczestnika na zawarte w regulaminie zapisy.

W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.21w.pl